Moje malé zvířátko

7. srpna 2012 v 20:24 | Aziz |  Stoslůvka
Malé drabblíčko :) Jelikož jsou prázdniny a chci zabít čas, ztížím si to. A to sestřeniným TRHLÝM (ano, je to těžké kvůli trhlosti, i když já jsem Aziz, nejtrhleší bytost ve vesmíru Smějící se) zadáním, které zní: vlasy, červená, práce, tílko, voňavka, palma, hřeben :) Bavte se!
Ještě PS: Je to ještě těžší, píšu na téma týdne. HAHA! Asi to tak bude neustále, drabblíčka budu přidávat po týdnech, a možná bude za týden víc drable na volné téma :)


Všichni tři jsme leželi ve stínu palmy. Vlastně, čtyři. Kdo? Můj nejlepší přítel, Sherlock Holmes, který je nafingovaně po smrti, já, John Watson, a kupodivu, Jim Moriarty a u našich nohou ležel natažený Harry. Kdo je Harry? Jimův labrador. Páchl jako stará dámská voňavka s potem. Jemu to očividně nevadilo a Jimovi už vůbec. "Jime," ozval se Sherlock, koukaje na psa, " uznávám, že své vlastní malé zvířátko tu můžou mít i ostatní, ale John se alespoň červená a má vlasy k sežrání. To tvoje si sice zvyklo nosit to příšerné psí tílko, ale smrdí jako popelnice." John se pobaveně pousmál a do tváří se mu vlil ruměnec. "No vidíš!" řekl Sherlock a pocuchal Johnovy vlasy. Pes se nezúčastněně vyválel v písku. "Fakt dobrá práce Sherlocku. Podej mi hřeben." A začal psa kartáčovat. Pak se Jim nadechl a… "Ty jsi moje malé zvířátko."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama