24. den adventního kalendáře - Vánoce

28. prosince 2013 v 19:27 | Aziz |  Adventní kalendář 2013
Pardon, že jsem tu dlouho nebyla a nenapsala 24. den, ale byla válenda u televize atd...
Takže tedy... Jako omluvu a oslavu Vánoc je to dnes delší :)Byl to moc pěkný večer.
Sherlock s Johnem na gauči byli zabalení do jedné přikrývky, dívali se v televizi na vánoční filmy, na stole před nimi ležel talíř s cukrovím a ze dvou hrnečků, postavené každý z jedné strany talířku, plných teplého čaje se stále ještě trochu kouřilo.
V rohu stála téměř holá větev, kterou včera Sherlock přitáhl a nazval ji vánočním stromkem, ověšena popcornovými a papírovými řetězy, s pár ozdobami na slabých větvích.
Všude po bytě bylo rozvěšené jmelí. A jeden trs tohohle cizopasníka visel připíchnutý i nad gaučem, a Sherlock s Johnem toho hojně využívali a stále si věnovali polibky - buďto krátké, ale i delší, na tvář, do vlasů, na krk, ale i na ústa.
Když jeden z filmů skončil, Sherlock zkontroloval hodiny, pak se vyštrachal z deky a usmál se na Johna: "Čas pro můj dárek."
Odněkud vytáhl malou krabičku, úhledně zabalenou v purpurovém balícím papíru. John si ji převzal a ze své skrýše vyndal krabici o něco větší. Sherlock si sednul zpátky k němu a jeho osobní doktor mu podal krabici.
Nejdříve svůj dárek rozbaloval John. V krabičce byla sada čajů. "Díky," šeptnul k Sherlockovi, věděl, že detektiv určitě hodně přemýšlel, než na tohle přišel, a objal ho okolo pasu. Konzultivní detektiv se pousmál a rozbalil svůj dárek. Byla tam šála a bičík.
"Víš, říkal jsem si, že když se ti při minulém případu natrhla, tak by se ti hodila… A před nedávnem jsi si stěžoval, že jsi bičík nechal v márnici a už jsi ho nenašel," vysvětlil John.
"Díky," řekl Sherlock a políbil Johna na čelo.

Podobně večer trávil mozek všech zločinů a jeho sniper.
Pili teplý čaj, sledovali televizi, jedli cukroví a líbali se (i když ne pod jmelím).
A pak si předali dárky.
Sebastian dostal od Jima novou, nádhernou pušku, o které již zmíněný sniper dlouho básnil.
Jamese překvapilo mega balení Skittles. A hezká kravata TARDISové barvy.
"Hlavně to prosíme nesněz naráz," komentoval plukovník Sebastian Moran hladový pohled, který jeho milenec věnoval barevnému obalu bonbonů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama