4. den kalendáře - Pojď dolů

4. prosince 2013 v 10:00 | Aziz |  Adventní kalendář 2013
Tákže, další den, další příběh :D
Vím, že něco na stejné téma bylo v minulém kalendáři, když mě to tak baví xD
Každopádně dneska chci spíše pobavit, než vás nechat rozpít se, takže tady to máte.
Jinak, kdo spočítá, kolik narážek na skutečné události tam je, má u mě malé, bezvýznamné plus :'D


Sherlock si nemohl pomoci. V jednu chvíli tím naprosto pohrdal a v druhou… V druhou o tom mluvil v jednom kuse, ale ne špatně, právě že dobře a Johna to unavovalo, tak unavovalo… Tak se zavřel v pokoji a nechal Shelocka, ať si dělá co chce.
Je fakt, že by mu Lestrade mohl vytýkat nějakou vraždu, kterou by mohl Sherlock jen tak z nudy spáchat (pravda je, že by to vlastně ani nemuselo být schválně, prostě by na dotyčnou osobu stále mluvil - no a když si teď našel tohleto a kecá o tom stále dokola a ptá se Johna na věci, které John, jelikož není fyzik ani vědec ani nějaký troll scénárista, jako například pánové Gatiss a Moffat, neví) ale doktorovi to moc nevadilo. Ale byla tu hrozba Mycrofta, který by mohl do jejich domu třeba nainstalovat kamery, po tom, co by došlo k takovému incidentu (pravda, kdo ví, že to starší Holmes ještě neudělal).
John přestal přemýšlet o takovýhle věcech a uvědomil si, že ze shora - tedy z půdy nebo ze střechy - se ozývají podivné zvuky.
Světlovlasý doktor přešel k oknu, otevřel ho, podíval se nahoru - kde nebezpečně balancoval konzultující detektiv - a křiknul: "Sherlocku, co tam děláš?"
Načež ten zcela chladně odvětil: "Vyhlížím Doktora."
John se nadechnul, a potom znova křiknul: "Prosímtě pojď dolu, jednoho doktora už tu máš."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama