5. den kalendáře - Zimička

5. prosince 2013 v 10:05 | Aziz |  Adventní kalendář 2013
Ohohoho, jsem tu zas. A tenhle den vám nepřímo napoví, co bude příště :D


"Sherlocku, nemůžu uvěřit, že jsem se nechal přemluvit jít do tohohle mrazu," kroutil hlavou John a s lítostí si uvědomil, že bunda mu nestačí.
Sherlock ho vytáhl na místo činu nějaké vraždy a doktor jen litoval, že ji nenašli dřív. Už bylo asi sedm hodin, byla tma a zima. A v tu chvíli si uvědomil, že detektiv má jen kabát a tu svou šálu.
"Sherlocku… Ehm, nastydneš." Poznamenal, ale Sherlock jakoby to neslyšel, jen se zasmál a opáčil: "Já a nastydnout? Prosím tě!"
A při těch slovech si John připomněl ty dny, kdy měl detektiv angínku nebo rýmičku nebo zimničku a on, bývalý voják, ho musel obskakovat, měnit obklady, nosit kapesníky, odnášet kapesníky, vařit polívčičky a čajíčky a schovávat nebezpečné věci.
"Jestli zejtra jen smrkneš, jen zachraptíš, jen jednou zakašleš, tak letíš z domu. Ať se o tebe postará třeba Mycroft," ušklíbl se John.
Na to ale Sherlock namítl: "Ale miláčku, ty přece víš, že Mycey má teď úplně jiné starosti s Lestradem…"
 


Komentáře

1 Onn Onn | 5. prosince 2013 v 18:24 | Reagovat

Představa, že bych vyšla ven a měla na sobě jen sherlovův kabát a šálu, tak bych asi vystřídala sestru v braní antibiotik. A myslím si, že Sherlock dopadne stejně. Vtipný by bylo, kdyby ho John opravdu nechal ošetřovat bráchou. Anglie by asi padla do naprostého chaosu. Jinak moc se těším na další dny.
Miluju Advent a adventní kalendáře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama